Strona główna   O nas   Kontakt  
Produkty
Przeszukaj serwis:
Organizacje
Prasa
Higiena i Pest Control
Regulamin

REGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM PESTCONTROLLER 


Sklep internetowy, działający pod adresem www.pestcontroller.pl, zwany dalej Sklepem, prowadzony jest przez Pest Control Sp.zo.o. , z siedzibą w Warszawie przy ul. Resorowej 10.

1.Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów przez internet dla profesjonalnych firm DDD posiadających wpis do rejestru działalnosci gospodarczej lub Krajowego Rejestru Sądowego (ksero przesłane mailem, faksem lub pocztą).
2.Zamówienia przyjmowane są przez strony www.pestcontroller.pl. Po złożeniu zamówienia osoba zamawiająca, zwana dalej Klientem, otrzymuje drogą elektroniczną potwierdzenie złożenia zamówienia. Zamówienia niepotwierdzone nie są realizowane.
3.Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, dostępności towaru w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o dostępności produktu z zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie realizacji zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu realizacji, anulowanie całości zamówienia).
4.Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura wystawiana jest z chwilą skompletowania zamówienia. Kupujący upoważnia Sklep do wystawienia faktury bez jego podpisu.
5.Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury VAT. Wprowadzenie zmian możliwe jest poprzez kontakt ze Sklepem drogą elektroniczną pod adresem sklep@pestcontroller.pl .
6.Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje w kolejności ich wpływania.
7.Ceny jakie widnieją na stronach sklepu, o ile nie zaznaczono inaczej, są cenami w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
8.Zamówione towary dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej  lub Poczty Polskiej, istnieje również możliwość odbioru osobistego po uprzednim potwierdzeniu dostępności towaru na magazynie i ustaleniu terminu odbioru z pracownikiem sklepu w siedzibie sklepu, na ul. Resorowej 10 w Warszawie,
9.Koszty dostawy, o ile nie zaznaczono inaczej, ponosi Klient.
10.Minimalna wartość zamówienia (bez kosztów przesyłki) to 300,00 PLN netto, zamówienia na niższe kwoty nie będą realizowane.
11.Formy płatności: za pobraniem (zapłata przy dostarczeniu przesyłki), przedpłata (po wpływie na konto), płatność gotówką (w przypadku odbioru osobistego).
12.Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 r ?O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny? Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe w przypadku, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony oraz jest zwracany w oryginalnym opakowaniu na koszt klienta.
13.Zwracany towar należy odesłać wraz z otrzymaną z nim fakturą i adnotacją ?ZWROT?. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru na fakturze. Zwracana kwota zostanie zwrócona przelewem bankowym na nr rachunku wskazany przez klienta lub przekazem pocztowym pod wskazany przez Klienta adres po potrąceniu kosztu przekazu pocztowego. Koszt transportu towaru nie podlega zwrotowi.
14.Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. Nr 180, poz 1495) klient, kupujący sprzęt elektryczny i elektroniczny, ma prawo zwrócić stary (zużyty) sprzęt tego samego rodzaju do sklepu, w którym kupił nowy produkt. Chcąc skorzystać z tego prawa, Klienci Sklepu proszeni są o przesłanie zużytego sprzętu pod adres Pest Control Sp.zo.o. Resorowa 10. Koszt przesyłki zużytego sprzętu ponosi Klient.
15.Sklep nie bierze odpowiedzialności za szkody wynikające z niewłaściwego zainstalowania lub użytkowania zakupionych towarów.
16.Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od stanu faktycznego, spowodowane jest to ciągłym ulepszaniem oferowanych przez dostawców urządzeń.
17.W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

^do góry | wróć do poprzedniej strony
Dostawa  |  Formy płatności  |  Kontakt  |  Regulamin
Preparaty gryzoniobójcze, owadobójcze
Pest Controller - lampy owadobójcze, preparaty gryzoniobójcze, preparaty owadobójcze, preparaty na szkodniki
2007-2010 © pestcontroller.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl
modyfikacje :serwisy www